İstanbul, Türkiye
+90532 258 05 79
avrupanetworkuye@gmail.com

Kozmetik

Kozmetik  Pierre Cardin Kozmetik kurulduğu günden itibaren kaliteli üretim ilkesiyle yükseliş trendi göstermiş, sektörün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır.

Pierre Cardin Kozmetik Hakkında

Pierre Cardin Kozmetik kurulduğu günden itibaren kaliteli üretim ilkesiyle yükseliş trendi göstermiş, sektörün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır.

Pierre Cardin Cosmetic, Fransız Pierre Cardin Paris markasının resmi lisansıyla; oje, ruj, maskara, far, allık, fondöten, göz ve dudak kalemleri gibi renkli kozmetik ürünleri ile yüz, vücut, saç ürünleri gibi kişisel bakım ürünlerinin üretimini ve satışını yapan yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Pierre Cardin Cosmetic’ in ürün gamında bulunan makyaj ve kişisel bakım ürünleri için, İstanbul’ da 6.000 m2 ‘ lik kapalı alanda, yıllık 69.300.000 adet dolum ve 405 ton yarı mamül üretim kapasitesine sahiptir. Ürünlerimiz kalite yönetim sistemlerinin gereksinimlerine uygun olarak hijyenik ortam ve koşullarda ileri düzeyde teknoloji ve otomasyon kullanılarak tam otomatik makinelerde el değmeden üretilmektedir.

Pierre Cardin Cosmetic konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU Direktifleri doğrultusunda kendi bünyesinde son teknoloji ile donatılmış Kalite Kontrol Enstrümental Laboratuvarında – dış akredite laboratuvarlar da test ettirmekte, dermatolojik testlerden geçirmektedir ve satışa sunulan her bir ürünün Ürün Bilgi dosyasına sahiptir.

Kozmetik pazarında nihai tüketiciye geniş ürün yelpazesi sunan Pierre Cardin Cosmetic; bir çok coğrafyadaki ülkeler için üretim ve satışını Türkiye -İstanbul’da bulunan merkezinden yöneterek ihracattaki başarısını sınır ötesine taşımıştır.

Pierre Cardin Cosmetic, uzmanlık ve deneyimini teknolojik yatırımlarla birleştirerek sürekli gelişme göstermekte, kozmetik ve güzellik dünyasındaki yolculuğuna devam etmektedir.

Pierre Cardin Cosmetic ve Kişisel Bakım ürünleri Türkiye’de! Dünyaca ünlü, hepimizin bildiği, kalitesinden emin olduğu ve favori markalarımız arasında yer alan Pierre Cardin markası, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile artık ülkemizde.

Modaya yön veren, kaliteden ödün vermeyen, tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı ilke edinen Pierre Cardin, maskara, rimel, eyeliner, ruj, göz kalemi, lipliner, oje, göz bakım çevresi, dudak kalemi, nemlendirici kremler, duş jeli, vücut losyonu, sıvı sabun, roll-on deodorant, peeling maskesi ve diğer kişisel bakım ürünleriyle Avrupa NetworkingPierre Cardin cosmetic kataloğunda yer alıyor.

Pierre Cardin Kişisel Bakım Deneyimini Siz de Yaşayın… 

Birbirinden eşsiz deneyimler yaşatan, kaliteli ve uygun fiyatlı Pierre Cardin Cosmetic ve kişisel bakım ürünlerini çok daha uygun fiyatlara satın almanız ve bu ürünleri satarak para kazanmanız mümkün. Pierre Cardin Cosmetic, Avrupa Networking’e ücretsiz üye olarak hemen temsilci olabilir, Pierre Cardin Cosmetic ürünlerini ucuza alabilir, satabilir, ekibinizi kurarak alt üyelerinizde prim kazanabilirsiniz. Üstelik yeni üyelerin ilk siparişlerine Pierre Cardin Açılıp Kapanabilen Suya Dayanıklı Siyah Göz Kalemi Hediye.

Pierre Cardin Kozmetik Kampanyasını Kaçırmayın !

Evet yanlış okumadınız! Mayıs ayında hemen şimdi Pierre Cardin kozmetik katalogdan satış sistemine ücretsiz üye olun ve ilk siparişinizde Pierre Cardin suya dayanıklı siyah göz kalemi kazanın. Ürün özellikleri, satış teknikleri ve ekip kurma yöntemleri hakkında ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri deneyimli ekip liderleri olarak size öğreteceğiz. Siz de Avrupa Networking Temsilcisi, Pierre Cardin Kozmetik temsilcisi olmak için bu müthiş fırsatı ve üyelik kampanyasını kaçırmayın.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Renk ve beden değişimlerini dert etmeyin.Siz alışverişinizi yapın,keyfinize bakın.koşulsuz iade ve değişim imkanı.. 

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK! Pierre Cardin’de

 Pierre Cardin üyelik başvuru formu

Pierre Cardin resmi sayfamızdan da ücretsiz üyelik formu doldurabilirsiniz.

İletişime Geç
Pierre Cardin Temsilcisi Olun!
Powered by